Професійне миття вікон після ремонту – полегшите собі життя

Всі люди, яким одного разу довелося мити вікна після ремонту, знають, як важко віддерти крапельки будівельних сумішей, які потрапили на скло. Сліди транспортної стрічки, будівельний пил, проникаючий в найдрібніші щілини, бруд на всій поверхні, пил з боку вулиці – всі ці неприємні моменти серйозно ускладнюють миття склопакетів і рам після будівельних робіт. Якщо ви не хочете витрачати час і сили на пошук рецептів для усунення кожного окремого виду забруднення, вам знадобиться професійне миття вікон після ремонту в Києві.

Як правильно помити вікна після ремонту?

Процес очищення вікна складається з таких важливих етапів:

 • видалення пилу і бруду з обох сторін поверхні;
 • очищення водовідвідних каналів;
 • видалення води з поверхні скла, усунення розлучень;
 • обробка ущільнювачів гумок;
 • очищення фурнітури, рам;
 • очищення москітної сітки;
 • мийка підвіконь, відкосів і карнизів.

Якщо вам потрібно помити вікна на верхніх поверхах, в офісі або магазині, звертайтеся до професіоналів. Адже навіть якщо вдасться вимити стулку зсередини, то очищення зовні перетвориться на справжній квест.

Як правильно помити вікна після ремонту

Миття вікон після ремонту від клінінг-сервісу: переваги

В процесі роботи майстра швидко очистять навіть найдрібніші і важкодоступні місця. Довіртеся команді фахівців, і ваші скла засяють! Ось ключові причини довірити цю роботу професіоналам.

 1. Швидко. Фахівці добре знають свою справу і мають чималий досвід. Вони вміють правильно мити віконні деталі, тому впораються з завданням набагато швидше, ніж це зробили б ви. Вам не доведеться довго сидіти вдома і чекати, поки вони закінчать роботу.
 2. Відмінний результат без особливих зусиль. Блискуче вікно створює відчуття чистоти, а ось каламутна, покрита плямами скляна поверхня робить «брудною» навіть пахучу після генерального прибирання кімнату. Якщо ви одного разу бачили вікна, вимиті професіоналами, то напевно помітили, що вони блищать. Уявіть собі, як будуть виглядати ваші склопакети, коли фахівці вимиють їх із зовнішнього і внутрішнього боку.
 3. Завдання підвищеної складності. Клінери вимиють вікна, приховані за гратами, а також самі решітки та охоронні системи. Вони очистять всі деталі балконної конструкції. При необхідності ви також можете замовити мийку з автовишки або послуги промислового альпініста.
 4. З усім необхідним обладнанням. Склизу, спеціальні миючі засоби і інструменти – команда професійних клінерів привезе з собою на місце все, що може знадобитися в процесі миття.

Миття вікон після ремонту за ціною, яка вас порадує – це одна з спеціалізацій компанії «Profclean». Вартість роботи залежить від розміру світлопрозорих конструкцій і ступеня її забруднення. Ми пропонуємо безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт – майстер приїде додому або в офіс, оцінить фронт робіт і назве точну ціну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *