Що потрібно знати про правильну прибирання в будинку?

Талант до організації збирання є далеко не у всіх, але ж підтримувати чистоту будинку потрібно кожному. Якщо прибирання заміського будинку або квартири викликає у вас здригання і ви не знаєте, як підступитися до цієї справи – пора міняти підхід. Перспектива витрачати свій час на миття підлоги і полірування меблів вас не радує? Може, настав час довірити цю роботу фахівцям з досвідом?

Якщо вам цікаво приводити житло в порядок без надмірних витрат часу і сил, і отримувати при цьому відмінний результат, потрібно грамотно підійти до процесу. Є кілька простих, але важливих правил, з якими чистота в ваш будинок буде повертатися куди швидше.

Які є правила прибирання будинку?

Перш ніж починати прибирати в будь-якому приміщенні, ознайомтеся з декількома рекомендаціями:

  • починати прибирання заміських будинків і квартир слід з найвищої точки в найдальшому кутку. Потім від нього просуватися вниз по або проти годинникової стрілки. Тим самим можна уникнути хаосу і хаотичних рухів, коли не знаєш, за що вхопитися;
  • проходити кімнату найкраще двічі. На першому колі розсортувати і розкласти, розставити речі по своїх місцях, на другому – протерти пил і очистити всі поверхні;
  • весь інструмент, миючі та чистячі засоби потрібно зібрати заздалегідь і тримати при собі, щоб потім не шукати необхідні речі по одній, витрачаючи свій час;
  • часу на прибирання потрібно витрачати відповідно до рівня забруднень. Якщо поверхня чиста, її досить злегка протерти, а ось до забруднень прикладати вже більше зусиль;
  • щоб легше було прибирати пил, можна озброїтися пульверизатором з водою, і злегка її зволожувати. Так вона витирається набагато легше.

Що стосується черговості, то починати найзручніше з спальні, після чого перейти в дитячу, а потім в вітальню. Під час наступного етапу черзі слід забратися в кухні і санвузлі. Передпокій найкраще залишати на завершальний етап, так як на це приміщення зазвичай доводиться найменший обсяг роботи.

Вам буде цікаво дізнатися, що для кожної кімнати є свій строгий порядок робіт, який найбільш ефективний і раціональний в кожному окремому випадку. Якщо ж ви не хочете вникати в усі тонкощі, вам це робити і не обов’язково, адже можна просто замовити фахівців в службі прибирання «Profclean».

Чому звернутися до професіоналів вигідніше?

Клінери «Profclean» знають все про прибирання, вміють застосовувати сучасні техніки та методики. Ми використовуємо найкращі рішення, включаючи:

  • оснащення майстрів на всі випадки життя. Вони знають, як використовувати той чи інший інструмент для максимальної ефективності, при цьому не пошкодивши ваше майно.
  • ефективні миючі та чистячі засоби. Ринок сучасної побутової хімії – дуже широкий і різноманітний. Ми знаємо, які продукти і в яких випадках використовувати, щоб успішно боротися із забрудненнями, але в той же час не пошкодити підлогу, килими, дорогі меблі і аксесуари.
  • прибирання за сучасними методиками і стандартам. У нашій компанії затверджені спеціальні протоколи, завдяки чому служба прибирання «Profclean» працює швидко, точно і з повною віддачею. Після нашого відходу будь-яка квартира, заміський будинок або офіс починають сяяти первозданною чистотою.

Якщо ви хочете підтримувати чистоту в своєму житлі без зайвих зусиль і займаючись улюбленими справами, недорога прибирання від «Profclean» – саме те, що вам потрібно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *