Скільки коштує прибирання заміського будинку?

Прибирання в заміському будинку – це завдання не з легких. Клінерам доведеться як слід постаратися! У цій статті розповімо про те, скільки коштує прибирання заміського будинку, як часто потрібно його проводити, і кому краще довірити такі роботи.

Які види робіт включає прибирання заміського котеджу?

Ось обов’язкові пункти, які повинен включати клінінг:

  • Мийка вікон. У приватних і дачних будинках зустрічаються вікна нестандартних розмірів і незвичайної конструкції (наприклад, круглі). При наявності другого і третього поверхів також виникає проблема очищення стекол зовні. Професійні клінери вимиють стулки зсередини і зовні за допомогою спеціальних пристосувань – сковзал. Вони використовують тільки безпечну для здоров’я побутову хімію.
  • Очищення всіх поверхонь. Необхідно пропилососити і помити підлогу, витерти пил з усіх поверхонь (в тому числі люстр, світильників, поверхні шаф і т.д.), а також вимити дзеркальні і скляні елементи меблів. Навіщо потрібне прибирання будинку – це риторичне питання часто ставлять собі втомлені власники котеджів, які провели за цим заняттям більшу половину вихідних. Якщо на витирання пилу і мийку підлог ваших сил вистачає, а ось на очистку дрібних деталей інтер’єру – вже немає, зверніться до фахівців.
  • Хімчистка м’яких меблів. Згодом м’які елементи меблів втрачають свіжість. Вони покриваються плямами і затираються. Крім того в товщі дивана або пуфа накопичується пил, мікроорганізми і пилові кліщі, продукти життєдіяльності яких шкодять здоров’ю мешканців будинку. Фахівці проведуть глибоке очищення диванів за допомогою професійного обладнання та повернуть всім меблям первісний вигляд.
  • Прибирання на кухні і в санвузлах. Фахівці вимиють і продезинфікують все поверхні, в тому числі сантехніку, шафи та побутову техніку.
  • Мийка ступенів і поручнів. Професіонали вимиють ступені в будинку і на вході в нього. При цьому застосовуються спеціальні миючі засоби для каменю, металу, деревини та інших облицювальних матеріалів.
  • Очищення фасаду. Усувається бруд зі стін будинку, проводиться миття вхідних дверей.
  • Прибирання на прибудинковій території, під час якої наводяться в порядок альтанки, доріжки та садові меблі.

Прибирання будинку: як часто його проводити?

З таким значним списком завдань під силу впоратися лише команді фахівців. Під час прибирання ви можете як бути присутнім на об’єкті, так і виїхати у своїх справах, повернувшись в ідеально чистий котедж.

Прибирання будинку: як часто його проводити?

І в великому котеджі, і в невеликому дачному будиночку генеральне прибирання необхідно робити раз в сезон, а звичайне – раз в тиждень. Втім, все залежить від того, настільки часто ви буваєте в будинку. Наприклад, після веселого святкування дня народження в приміщенні потрібно зробити генеральне прибирання.

Фахівці своєму розпорядженні всі необхідні вміннями і знаннями, необхідними при проведенні прибирання. Вони знають, якими засобами необхідно чистити натуральний камінь, деревину, дорогий текстиль і кришталь.

Клінери також розбираються в складах для очищення дорогих матеріалів. Вам не доведеться нічого купувати! Команда привезе з собою на місце абсолютно всю необхідну побутову хімію. Професіонали використовують тільки безпечні концентрати, що не осідають на меблях. Вартість робіт залежить від пакета послуг і додаткових опцій, які ви замовите. Як правило, вартість клінінгу приватного будинку формується індивідуально після виїзду фахівця і оцінки фронту майбутніх робіт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *