Прибираємо квартиру після ремонту: принципи якісного клінінгу

Ремонт у всіх асоціюється з чимось новим, красивим. Але коли час цього процесу настає, люди зазвичай стикаються з нескінченними клопотами, рутиною, а також хаосом і брудом. І тільки якісна прибирання після ремонту відкриває перед господарями всі принади проведення ремонтних робіт.

генеральная уборка

Як привести в порядок приміщення після ремонту

Залишки будівельного пилу, шматки шпалер, штукатурка, – все це товстим шаром лежить всюди. Озирнувшись, власник апартаментів не знає, за що спочатку потрібно взятися, адже від такого пильного хаосу йде обертом голова. Такі почуття наздоганяють не дарма, адже звичайній людині, яка не має досвіду в професійному клінінг, важко позбутися від будівельного сміття. А прибрати його повністю з першого разу просто не вийде.

Щоб не обтяжувати себе важкою рутиною і ламати голову згодом, перед початком проведення ремонтних робіт важливо дотримуватися певних принципів:

  1. Звільніть приміщення від меблів, всі речі зберіть в мішки з міцної матерії. Все, що вам не вдалося перемістити, важливо захистити плівкою, або, на крайній випадок, газетою.
  2. Пластик дуже чутливий до впливу ззовні: підвіконня з пластмаси дряпаються і пошкоджуються. Потрібно пам’ятати, що будівельний пил має абразивну структуру, на відміну від звичайної.
  3. У процесі ремонту щовечора по завершенню робіт необхідно виділяти час на те, щоб позбутися від пилу, що накопичився і сміття, зробити вологе прибирання в приміщенні з миттям підлоги і позбавленням від пилу.

При дотриманні всіх перерахованих рекомендацій ви зможете позбавити себе від «головного болю» з приводу прибирання після ремонту. У підсумку ви швидко наведете порядок у своїй квартирі або будинку, і будете насолоджуватися новою обстановкою.

Рекомендації по генеральному прибиранні

Як би ви не доглядали за приміщенням під час ремонту, уникнути генерального клінінгу у вас не вийде. Ви можете піти двома шляхами:

  1. Набратися терпіння, зібратися з думками і забратися самостійно.
  2. Зателефонувати в клінінгову компанію і найняти професіоналів.

Яким би шляхом ви не пішли, ліквідація сміття і бруду в приміщенні передбачає такі покрокові дії:

  1. Прибирання будівельного сміття і оздоблювального матеріалу.
  2. Зняття захисних пристосувань, чохлів з меблів та інших предметів інтер’єру.
  3. Збір залишків будівельного матеріалу в мішки.
  4. Прибирання за допомогою віника і пилососа. При цьому потрібно пам’ятати, що підмітати в даному випадку необхідно дуже акуратно, щоб не піднімати пил. Орудувати пилососом необхідно більш скрупульозно і енергійно, намагаючись дотягтися до всіх щілинах і зазорах.
  5. Після того, як ви позбулися від сміття, приступайте до вологого прибирання, протирайте ганчіркою стелі і стіни. Міняйте воду так часто, як у вас виходить: чим частіше, тим краще.
  6. Після витирання пилу необхідно помити підлогу. Робити це потрібно кілька разів, щоб повністю позбутися від розлучень.

Як тільки ви закінчите з усіма цими маніпуляціями, розставте меблі і всі предмети інтер’єру по своїх місцях. Коли все буде сяяти чистотою і порядком, ви відчуєте смак свободи, а також велику гордість за виконану роботу.

Підведемо підсумки

Підводячи підсумки, можна сказати, що процес збирання приміщень після ремонту – справа нелегка, а точніше, скрупульозне і специфічне. Воно вимагає терпіння, спеціальних навичок і пристосувань. Ідеальним рішенням буде замовлення прибирання після ремонту в Києві в клінінгової компанії. Після роботи професіоналів ви зможете нарешті зітхнути з полегшенням, що вся рутина і клопоти залишилися в минулому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *