Як наводити порядок вдома: правила безболісної прибирання

Прибирання може бути як приємним і простим процесом, який не забирає багато часу, так і складною рутиною, що поглинає моральні і фізичні сили. Сьогодні ми розповімо про 3 правилах, які спростять процес прибирання будинку і зроблять його більш приємним.

  • Правило №1. “Прибирайте” категоріями, а не кімнатами. За звичкою ми починаємо прибирання з однієї кімнати, поступово просуваючись до решти. Спробуйте підійти до процесу з іншого боку. Прибирайте категоріями, а не кімнатами. Спочатку наведіть порядок в шафах з речами, потім – в книгах, сувенірах, декорі і т.д. Все непотрібне і морально застаріле безжально викидайте!
  • Правило №2. Робіть прибирання регулярно. Питання, коли краще робити прибирання будинку – щотижня, щомісяця або кожен день – вже багато років турбує жінок по всьому світу. Спробуйте прибирати потроху кожен день, виділяючи на це всього 10-15 хвилин. Так, наприклад, у вівторок ви можете прибратися в дитячій, а в середу привести в порядок кухню і туалет. Глобальні завдання, наприклад, миття вікон або побутової техніки на кухні краще планувати на окремі дні. Ви побачите, що простір відразу перетвориться, а кількість справ, які накопичилися до вихідних, суттєво зменшиться. Крім того, пам’ятайте, що різні локації в вашому домі забруднюються з різною швидкістю. Спробуйте прикинути тимчасові інтервали і скласти приблизний графік.
  • Правило №3. Використовуйте якісну побутову хімію і тканини. Перед тим як наводити порядок вдома, подбайте про якісний інструментарій. Очевидне правило, якого дотримуються далеко не всі. Щоб результат прибирання був якісним, у вашому арсеналі має бути безліч засобів для різних типів поверхонь, включаючи дезінфектори для ванної та туалету. Щоб якісно помити вікна – потрібно один засіб, для очищення холодильника – інший, для миття підлоги в туалеті – третій.

Ви можете або змиритися з таким станом речей, або позбавити себе від необхідності витрачати на це свої гроші і сили і довірити цю частину роботи професіоналам. Сьогодні професійний клінінг будинку – це не прерогатива “багатих і знаменитих”. Це цілком доступна за ціною послуга, яку може дозволити собі кожен.

Як працюють професіонали?

Вони виїжджають на місце у всеозброєнні: з усіма необхідними миючими засобами, а також обладнанням. Прибирання квартири може проходити як при вас, так і без вас. Фахівці подбають про те, щоб організувати процес максимально продумано і якісно, ​​заощадити ваш час і забезпечити ідеальний результат.

Тривалість прибирання залежить від площі приміщення і додаткових послуг, які замовляє клієнт, наприклад, миття жалюзі або хімчистка крісел і диванів. Коли краще робити прибирання будинку? Вибирайте будь-який зручний час, телефонуйте в клінінгову компанію, а самі вирушайте на прогулянку або зустріч з друзями! Це гарантовано доставить вам набагато більше задоволення, ніж миття кухні та ванної.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *