Як прибрати запах котячої сечі з килима?

Килим – це відмінний декор для будь-якої кімнати. Він створює затишок, доповнює атмосферу, розставляє колірні і смислові акценти. Поклавши на підлогу килимки або ковролін, ви також вирішуєте проблему холодної підлоги і захищаєте дітей від перспективи розбити коліна об тверду поверхню ламінату або паркету.

На жаль, цей текстиль – дуже вразливий для різних типів забруднень. На нього потрапляє бруд з вулиці, крихти їжі, косметика, дитячі фарби. І навіть в квартирі акуратних господарів килимок рано чи пізно все одно запилиться, адже по тканинної ворсистої поверхні ходять і люди, і тварини. До того ж, на виріб може потрапити біологічна рідина.

Запах котячої сечі на килимі – актуальна проблема для власників некастрірованних котів і маленьких кошенят. Кращий засіб для позбавлення від нього – це професійна хімчистка від сервісу «Profclean». Ми усунемо з ваших килимів три основні типи забруднень.

Як позбутися від запаху котячої сечі на килимі

  1. Сеча домашніх тварин. В цьому випадку дуже важливо вивести солі сечовини, що потрапили в волокна, і повністю усунути стійкий запах, який з часом стане ще більш інтенсивним. Якщо у вашому будинку є тварини, і ви не встигли вчасно виявити і вивести пляма сечі, то співробітники хімчистки швидко підберуть для килима оптимальний і ефективний засіб для чищення для повного усунення запаху. Клінери використовують лише дієві концентрати, які проникнуть вглиб килима і усунуть забруднення повністю. Після висихання плями запах не з’явиться знову! Фахівці проведуть дезінфекцію та дезінсекцію килима для повного усунення кліщів і хвороботворних бактерій. Якщо ви ламаєте голову над питанням, як прибрати запах сечі з килима, звертайтеся до професіоналів.
  2. Пил. Згодом пил накопичується в ворсі і проникає в найглибші його шари. У товщі виробу з’являються пилові кліщі, продукти життєдіяльності яких можуть стати причиною серйозної алергії. При попаданні на килим рідини або при підвищенні рівня вологості в приміщенні пил відсирює і проникає ще глибше в ворс і намертво «вцепляється» у волокна. В результаті килим сіріє і розтріпується. Через деякий час він починає виділяти ледь помітний неприємний запах. Фахівці професійної компанії підберуть для килима спеціальні засоби в залежності від специфіки текстилю для максимально ефективного очищення. За допомогою екстракторної машини вони розпиляють миючий розчин на поверхню виробу. Коли рідина розчинить бруд, клінери пропилососять і видалять її разом з миючим засобом з глибинних шарів волокон.
  3. Плями. Якщо ви втомилися витрачати годинник свого часу на боротьбу з одним єдиним плямою від кави або лап тварини, звертайтеся до фахівців. Вони підберуть агресивні, але екологічні засоби в залежності від типу плями. При цьому дуже важливо, щоб миючий засіб не пошкодив текстиль, адже килими виготовляють з різних матеріалів з різними властивостями. Фахівці спочатку проведуть тест, обробивши невелику ділянку килима, і лише потім повністю очистять його!

Хімчистку килимів слід замовляти раз в 6 місяців, а за умови постійної прохідності по приміщенню – кожні 3-4 місяці. Зателефонуйте в клінінг-сервіс «Profclean», і професійні співробітники компанії очищають ваш килимок прямо на дому. Вам більше не доведеться думати про те, як вивести запах сечі з килима, витрачати гроші на миючі засоби та годинами просиджувати над плямами, щоб потім знову виявити, що старання не увінчалися успіхом. Вже через кілька годин після візиту професіоналів у вашому будинку буде ідеально чисто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *