Всі ми не любимо витрачати багато часу на домашні справи. Але є деякі види робіт, які забирають максимум часу. Миття вікон – одна з них. Як часто ви збираєтеся з думками і кілька разів відкладаєте “старт”, перш ніж взятися за справу? Наші прості поради допоможуть спростити завдання і зробити цю процедуру трохи більш приємною.
Миття вікон потрібно здійснювати хоча б раз в сезон – восени і навесні. В ідеалі робити це потрібно ще частіше. А якщо ви живете поблизу виробництва, завантаженої автомобільної траси або проспекту в центрі міста, то скла будуть покриватися брудом зі швидкістю світла, тому про мийку доведеться згадувати ще частіше.
Правильний час
Щоб ідеально очистити світлопрозорі конструкції, важливо підібрати правильний часовий відрізок для виконання цих робіт. Найкраще для цього підходить похмура погода, коли сонячні промені не будуть відображатися на стеклах і заважати вам оцінювати результативність праці. Та й розлучення на стеклах в сонячну погоду – звична справа. Вода швидко висихає під впливом теплової енергії, а значить, вам доведеться довго мучитися з видаленням ненависних розлучень.
Не ігноруйте спеціальні пристосування
Навіть якщо ви відчуваєте в собі суперздатність вбити цілий вихідний на миття вікон за допомогою старих “дідівських” способів, повірте – такий підхід ніхто не оцінить. Ви тільки витратите час і втомитеся.
Сьогодні існує безліч пристосувань, які полегшують працю: спеціальна швабра для вікон, щітка з контейнером для миючого розчину, робот-мийник стекол. Він зробить все за вас, а ви в цей час зможете подивитися новий випуск улюбленого шоу на Youtube.
Для миття з двох сторін використовуйте магнітну щітку
Особливо актуально, якщо ви живете на верхніх поверхах, або вікна мають “незручну” конфігурацію (ви не можете дістати до далеких секцій і стулок). Простий принцип роботи за допомогою магнітів дозволяє очистити вікна з обох сторін без ризику для життя і здоров’я.
Як помити вікна, щоб не залишилося брудних розлучень?
Головний секрет тут – використовувати різні види миючих засобів для різних типів забруднень. Піна в питанні чистоти стекол – не ваш помічник. Чим її більше, тим гірше, ви витратите багато часу на видалення патьоків.
Найкраще купити спеціальний засіб для миття вікон з пульверизатором. Це дозволить вам швидше наносити склад на забруднені ділянки і контролювати витрату. До речі, вистачає таких засобів надовго.
Якщо на рамах завелася пліснява або грибок, а також є сліди інших речовин (наприклад, будівельного клею або фарби після ремонту), обійтися підручними засобами не вийде. Тут потрібна “важка артилерія” і професійний підхід.
Якщо у вас немає часу і сил на самостійне миття вікон, просто звертайтеся в компанію “Profclean”. Фахівці приїдуть до вас додому в будь-який зручний час і зроблять ваші вікна чистими і сяючими за невеликі гроші. Зате ви отримаєте пару годин вільного часу, який можна витратити на себе і своїх близьких.