Прибирання квартири в Києві: вартість і набір послуг

Прибирання рідних пенатів – це регулярна рутина, яку часто доводиться робити через «не хочу». Уникнути цього заняття не вийде, адже тільки в чистому приміщенні можна повноцінно жити, працювати і відпочивати.

А що робити, якщо на заплановане прибирання зовсім немає сил і часу? Адже сучасні жителі великих міст і так відчувають хронічний брак часу на відпочинок, зустрічі з рідними, друзями, не кажучи вже про якісному прибиранні житла. До того ж, кожна річ і матеріал в будинку вимагають особливого підходу: не так вже й легко очистити поверхню натурального каменю, килими різних видів, скло або паркет, дерев’яні меблі. На один тільки збір усіх необхідних хімічних засобів піде багато ресурсів!

Щоб прибирання пройшло безтурботно, і жоден предмет в будинку не виявився зіпсованим через неправильне вибору миючого засобу, можна звернутися в клінінгову фірму. При належному рівні професіоналізму її працівників навіть прибирання 3-кімнатної квартири в Києві пройде швидко, а якість здивує найвимогливіших чистьох.

Що потрібно врахувати, вибираючи клінінг-сервіс?

Вибираючи команду для приведення своєї квартири в порядок, багато клієнтів лише в загальних рисах уявляють собі, як саме відбувається прибирання. Тому, якщо ви вирішили замовити таку послугу вперше або маєте негативний досвід співпраці з клінерами з недобросовісних компаній, зверніть увагу на такі аспекти:

 • організація роботи;
 • ціни;
 • перелік послуг, які входять в різні пакети;
 • заявлену тривалість процесу збирання.

Організаційні моменти. Переконайтеся, що команда зможе вимити ваше житло в слушний для вас час, адже багато власників квартир вважають за краще залишитися вдома і спостерігати за процесом. Також потрібно уточнити, з якими поверхнями працюють фахівці – чи зможуть вони прибрати, наприклад, сліди від будівельного скотчу, клею або фарби.

Уборка квартир: Киев, цена

Ціна прибираня. Вартість генерального прибирання квартири в Києві зазвичай залежить від метражу житла. Кінцева сума оплати за послуги залежить від обсягу послуг, які ви замовляєте. Пам’ятайте, якщо вам виставляють занадто великий цінник, це ще не означає, що якість прибирання буде йому відповідати. Тому, вибираючи клінінг-компанію, слід орієнтуватися не на вартість роботи, а на відгуки про якість і відповідальності фірми.

Поцікавтеся у менеджера, скільки коштує прибирання 2-х кімнатної квартири, і обов’язково уточніть, чи буде фірма використовувати пароочищувач або миючий пилосос, а також інше професійне обладнання. Використання такої техніки – це частина професійного підходу до справи, тому такі моменти зазвичай вже включені в ціну і не вимагають доплати.

Час, витрачений на прибирання. Чим більше співробітників візьметься за прибирання великої квартири, тим швидше вона пройде. Але зазвичай для прибирання невеликого приміщення знадобиться не більше одного працівника і пари годин часу.

Перелік послуг. Вибираючи клінінгову фірму, варто звернути увагу і на перелік послуг з прибирання: адже зовсім не хочеться щось “домивати і доочищати” після відходу команди клинерів. Як правило, стандартний перелік включає такі послуги:

 • Мийка стандартних віконних блоків з 2-х сторін (підвіконня, відкос, відлив);
 • Видалення пилу, павутини зі стін, стель, стельових ніш;
 • Миття і протирання світильників, бра, торшерів, малих люстр;
 • Миття радіаторів, труб;
 • Миття і протирання всіх зовнішніх поверхонь меблів;
 • Миття дзеркал;
 • Миття твердої підлоги (ламінат, паркет, плитка), плінтусів;
 • Миття раковин, унітазів, душових кабін, ванн, біде, кранів, змішувачів;
 • Протирання дверних блоків.

Додатково команда може вимити великі люстри, холодильники і плиту зсередини, жалюзі або балкон, здійснити хімчистку меблів на дому. Перелік послуг позначається фірмою відразу. Точно так же клієнт має право відразу дізнатися їх вартість. Це чесний і прозорий підхід до співпраці.

Цікавлячись тим, скільки коштує прибирання 3-х кімнатної квартири, ви можете самостійно порахувати остаточну ціну: досить лише переглянути прайс компанії за квадратними метрами і додати до суми всі додаткові платні послуги, які ви хочете замовити. Всі цікаві для вас питання і нюанси можна уточнити у менеджера в телефонному режимі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *